Kariera

Career_stage

Kariera

Dołącz do naszej portowej rodziny

Kim jesteśmy?

DB Port Szczecin jest uniwersalnym operatorem portowym w rejonie Morza Bałtyckiego. Należy do Grupy DB Cargo Polska , spółki należącej do wiodącego europejskiego przewoźnika DB Cargo AG. DB Port Szczecin rozwija swoją działalność na terenie portu w Szczecinie oferując atrakcyjne miejsca pracy. 

wartosci_EN (002)

Jako część Grupy DB AG respektujemy następujące wartości:

PARTNERSTWO - Budujemy trwałe relacje oparte na współpracy, szacunku i zaufaniu. Rozumiemy potrzeby innych i jesteśmy gotowi je wspierać. Czerpiemy z różnorodności.

PROFESJONALIZM - Stawiamy na rozwój. Szukamy skutecznych, optymalnych rozwiązań. Jesteśmy merytoryczni, rzetelni, dzielimy się wiedzą. Trzymamy się zasad i jesteśmy odpowiedzialni.

INNOWACYJNOŚĆ - Ciągle się doskonalimy i jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Wspieramy innych w rozwoju i doceniamy ich pracę. Dzięki elastyczności i ciekawości myślimy poza schematami, co pozwala eksperymentować z nowymi rozwiązaniami.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNO-ŚRODOWISKOWA - Tworzymy optymalne warunki pracy. Dbamy o bezpieczeństwo. Promujemy zachowania etyczne. Stawiamy na ekologię. Nasi wolontariusze są zaangażowani w pomoc dla naszych społeczności.


wartosci_EN (002)

Partnerzy

Skontaktuj się