Rekrutacja

Construction_stage

Poznaj proces rekrutacji w DB Port Szczecin

 Etapy rekrutacji

Etap 1 – aplikacja online

Wyślij nam swoje CV na interesujące Cię stanowisko. Aktualne rekrutacje znajdziesz na naszej tablicy ogłoszeń. Jeśli obecnie nie ma ogłoszeń, które Cię interesują, a chcesz znaleźć się w naszej bazie kandydatów, wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@dbport.pl lub zostaw je w sekretariacie DB Port Szczecin przy ul. Bytomskiej 14. Z wybranymi kandydatami, którzy spełnią wymagania określone na dane stanowisko, skontaktujemy się telefonicznie do 2 tygodni od momentu wysłania CV. 


Etap 2 – rozmowa telefoniczna

Pierwsza rozmowa odbywa się z pracownikiem działu HR, który zada Ci kilka pytań (jeśli stanowisko tego wymaga to dodatkowo zweryfikuje Twoją znajomość języka obcego) lub od razu umówi Cię na spotkanie rekrutacyjne. 


Etap 3 – spotkanie rekrutacyjne

W spotkaniu rekrutacyjnym zazwyczaj uczestniczą przedstawiciele działu HR oraz działu, do którego prowadzona jest rekrutacja. Szczegóły dotyczące przebiegu rozmowy rekrutacyjnej przekazujemy mailowo lub telefonicznie przed jej rozpoczęciem. Na spotkaniu oprócz pytań do Ciebie, przedstawimy zakres obowiązków oraz odpowiemy na Twoje wszelkie pytania. Może się zdarzyć, że zaprosimy Cię na kolejne spotkanie. 


Etap 4 – wyniki rekrutacji

Kontaktujemy się z wszystkimi zaproszonymi na spotkanie rekrutacyjne kandydatami, niezależnie od podjętej przez nas decyzji. W trakcie spotkania zostaniesz poinformowany o terminie informacji zwrotnej. 


Etap 5 – Propozycja pracy w DB Port Szczecin. 

Kandydatom, którzy z sukcesem przeszli cały proces rekrutacji, przedstawiamy ofertę pracy. Jeżeli zostanie ona zaakceptowana, podpisujemy umowę o pracę.